Introduction
Technical parameter
| Product name | ceiling down lighting led cob |
| Voltage | AC 85V-265V |
| Power (W) | 5W、7W |
| Luminous | 150、228lm |
| Beam Angle | 38 degree |
| Color Range | 2700K、3000K、4000K、5000K |
| Lifespan | 50000 hours |
| Working Temperature | -40~60°C |
| Protection Rate | IP44 |
| Certificate | CE,RoHS |
| Cut hole (mm) | Dia.110mm |
More Products





