Introduction
Technical parameter
| Product name | VI-A60-27-10W-HT-D LED bulb |
| Voltage | AC 85V-265V |
| Power (W) | 10W |
| Luminous | 531/590/649/708lm |
| Beam Angle | 120 degree |
| Color Range | 2700K、3000K、4000K、5000K |
| Lifespan | 50000 hours |
| Working Temperature | -40~60°C |
| Protection Rate | IP44 |
| Certificate | CE,RoHS |
| Cut hole (mm) | Dia.60mm |
More Products





