Introduction
Technical parameter
| Product name | VI-A60-27-12MS-HT-D |
| Voltage | AC 85V-265V |
| Power (W) | 7W |
| Luminous | 439、571lm |
| Beam Angle | 120 degree |
| Color Range | 2700K、3000K、4000K、5000K |
| Lifespan | 50000 hours |
| Working Temperature | -40~60°C |
| Protection Rate | IP44 |
| Certificate | CE,RoHS |
| Cut hole (mm) | Dia.60mm E27 |
More Products





