Introduction
Technical parameter
| Product name | VITHL03W-LSY-PW-01 down light |
| Voltage | AC 85V-265V |
| Power (W) | 5W |
| Luminous | ≥300+30lm |
| Beam Angle | 15 degree |
| Color Range | 6000-6500K |
| Lifespan | 50000 hours |
| Working Temperature | -40~60°C |
| Protection Rate | IP44 |
| Certificate | CE,RoHS |
| Cut hole (mm) | Dia.110mm |
More Products





