Introduction
Technical parameter
| Product name | Anti-dazzle led down light |
| Voltage | AC 85V-265V |
| Power (W) | 12W/18W/25W/35W |
| Luminous | 870/1400/1980/2600lm |
| Beam Angle | 100 degree |
| Color Range | 2700K、3000K、4000K、5000K |
| Lifespan | 50000 hours |
| Working Temperature | -40~60°C |
| Protection Rate | IP44 |
| Certificate | CE,RoHS |
| Cut hole (mm) | Dia.145mmmm |
More Products





